Zabiegi

Energoterapia

Energoterapia, to przekaz energetyczny do organizmu. Przesyłając energię Reiki, staję się kanałem Uniwersalnej Energii Życiowej. Zależnie od potrzeb usuwa ona blokady, energetyzuje miejsca, w których brak energii i w ten sposób wzmacnia układ odpornościowy, który ma siłę zwalczać chorobę; harmonizuje przepływ energii w całym organizmie. To energia pełna Miłości bezwarunkowej, działa na wielu poziomach – fizycznym, mentalnym, emocjonalnym.

Radiestezja terapeutyczna

Każde wahadło ma własne wibracje, zależne od kształtu lub elementu, który zawiera w środku. Można je stosować do diagnozy i do terapii.

W swojej praktyce terapeutycznej stosuję różne rodzaje wahadeł. Każde z nich ma inne właściwości lecznicze. Izis i Karnak emitują promieniowanie kształtu. Wahadła ze świadkiem w środku mają właściwości zioła lub leku zawartego wewnątrz. Wahadło z kolorami służy do energetyzacji poszczególnych czakr i obszarów w organizmie, które potrzebują energii leczniczej.

Większość wahadeł, które używam powstała w słynnej pracowni p. Józefa Baja, jedno z nich dostałam od niego w prezencie. Część pochodzi od innego fachowca o doskonałej renomie: p. Grzegorza Ciszaka.

Kryształy

Kwarc, to jeden z nielicznych minerałów, które oddziałują właściwie na cały organizm. Stosuję je wspomagająco przy przekazie energii, układając na czakrach, które wymagają doenergetyzowania. Ponadto pomagają przy medytacjach relaksujących, służąc jako pomocniczy „przekaźnik” lub „odbiornik”.

Reiki Fioletowego Płomienia

Reiki Fioletowego Płomienia jest podsystemem uzdrawiania, który uzupełnia klasyczne Usui Reiki. System ten pochodzi od bogini Quan Tin, która po raz pierwszy przekazała go Ivy Moore. Jest żeńską energią, która uzupełnia męską energię Usui Reiki.
System daje do dyspozycji 39 symboli, z których można wybrać te najbardziej potrzebne w danej chwili i zastosować w trakcie zabiegu. Dają one możliwość głębokiego oczyszczenia energetycznego oraz zastosowań zdrowotnych zarówno do ciała fizycznego, jak i ciał subtelnych oraz strefy duchowej.

Reiki Anielskie

Oryginalna metoda nazywa się Angel Reiki. Jest to połączenie dóch linii uzdrawiania podczas zabiegu: energii Reiki oraz współpracy z Archaniołami i Aniołami. Ta współpraca powoduje natychmiastowe podniesienie wibracji, co przekłada się na poziom uzdrowienia. Działanie Aniołów jest zawsze takie, jakiego potrzeba organizmowi najbardziej. To silne wsparcie w procesie uzdrawiania i oczyszczania oraz przywracanie harmonii i napełnienie Światłem. Do każdego symbolu Usui Reiki przypisany jest konkretny Archanioł, który podczas zabiegu wzniesie go na wyższy poziom.