Książki

To książki o Reiki, które polecam. Każdą z nich mam na półce i w razie potrzeby po nią sięgam. Wszystkie pisane są w duchu Reiki i w każdej z nich znaleźć można Miłość i zachętę do rozwoju duchowego.

[Uwaga: nie mam ich w sprzedaży, tylko polecam!].

Życie z reiki

Książka porusza szeroką gamę tematów związanych bezpośrednio lub pośrednio z Reiki, ze szczególnym uwzględnieniem spraw, o których rzadko się mówi na seminariach lub wręcz ich unika. Są to często tematy kontrowersyjne lub wręcz uznawane za tabu. Autor wyraźnie zwraca uwagę na wiele nieporozumień i zakłamań oraz wyjaśnia je.
Najistotniejszym walorem tej książki jest przekazanie dużej porcji wiadomości, które pomogą Czytelnikowi zbliżyć się do Prawdy o nim samym oraz otaczającym go świecie.
Mimo że tematem przewodnim książki jest Reiki, to należy tę książkę uznać za jedną z najlepszych pozycji literatury ezoterycznej oraz jedną z najlepszych książek o Reiki, jakie kiedykolwiek pokazały się na polskim rynku.

Podręcznik reiki

Reiki to energia, która nie jest ani pozytywna, ani negatywna. Stanowi najwyższą wibrację (…). Jest emanacją Boga w tobie i w tym sensie daje ludziom nieograniczone
możliwości. Łączy ich ze światem i umożliwia poczucie bycia z nim jednością. Wszystkie zaś nasze problemy i zaburzenia zdrowia biorą się właśnie z mylnego przekonania, że jesteśmy osobnymi bytami skazanymi na samotność.
Reiki stanowi skuteczną metodę uzdrawiania i stymulowania rozwoju ducha i umysłu (…) Naturalne systemy leczenia wspierają i uzupełniają medycynę tradycyjną, ale zdarza się, że okazują się przysłowiową deską ratunku, gdy możliwości medycyny akademickiej okazują się niewystarczające.
Wybrane zagadnienia omawiane przez autora:
  • Układy dłoni w całościowej terapii Reiki
  • Zastosowanie Reiki w przypadkach konkretnych problemów zdrowotnych
  • Praca nad czakrami
  • Reiki i kryształy
  • Reiki i medytacja
  • Reiki dla roślin i zwierząt

Reiki. Kompletny kurs uzdrawiania

Reiki wprowadza do życia harmonię ciała, umysłu i ducha. To oczyszczająca energia, która nieustannie przepływa przez ludzki organizm. Oparta na niej naturalna metoda uzdrawiania  znana była już od wieków. Dzięki tej książce poznasz sześćdziesiąt praktyk z każdego stopnia Reiki, które możesz stosować na sobie i innych, aby świadomie ukierunkować energię i pozbyć się wielu dolegliwości. Odzyskaj harmonię Reiki.

Reiki – klucz do serca

„Medycyna Wschodu wychodziła zawsze z założenia, że choroba lub osłabienie organizmu wskazują na to, iż człowiek zatracił jedność wszystkich swoich poziomów (ciała, umysłu, ducha), że zagubił poczucie swego środka.
Reiki może nam pomóc znaleźć ponownie wewnętrzną harmonię i wspomaga oraz aktywizuje nasze siły samouzdrawiania.
Jest nie tylko „tabletką” od bólu głowy; jest również drogą życia umożliwiającą nam rozwój wewnętrzny, zrozumienie sensu istnienia oraz osiągnięcie stanu harmonii i wewnętrznego spokoju”.

Vademecum reikowicza

Reiki, to powrót do źródeł twojej wewnętrznej siły. Poczuj ją i zostań uzdrowicielem rodziny, przyjaciół, bliskich. Poznaj mechanizmy, które tworzą twoją rzeczywistość, energetyzuj czakry i oczyszczaj je z negatywnych energii. Dokonuj uzdrawiania wewnętrznego i medytuj. Dowiesz się wszystkiego z Vedemecum reikowicza – przewodnika wprowadzającego w tajniki Reiki zarówno początkujących w tej dziedzinie, jak i tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą.